Стабілізатор напруги Stabex VS
Порівняно з іншими режимами роботи стабілізаторів напруги, Stabex VS має такі переваги, як висока точність, велика потужність, висока ефективність, відсутність спотворень форми сигналу, стабільне регулювання напруги, безконтактність, тривалий термін служби, широкий діапазон прикладних типів навантажень, витримка перехідних перевантажень і тривалий термін безперервної експлуатації.
Стабілізатори Stabex розроблені для забезпечення стабільною напругою ваших електроприладів в діапазоні від 120-290В з відхиленням 4%. Програмне забезпечення Stabex розроблено для використання разом з гібридними інверторами (на вході перед сонячним інвертором).
Він оснащений кількома автоматичними функціями захисту від перенапруги, низької напруги, короткого замикання, перевантаження і перегріву. Забезпечує високу швидкість регулювання, чутливу динамічну реакцію, зручний в установці та безпечний і надійний в експлуатації.
Stabex VS підходить для побутової техніки, такої як кондиціонери, холодильники, комп'ютери, а також для комунікаційного, медичного та освітлювального обладнання, яке потребує стабільної напруги джерела живлення. Також підходить для інших місць із нестабільною напругою, як-от житлові будинки, комерційні, промислові, обробні та виробничі підприємства, а також середовища з високими вимогами до точності напруги джерела живлення. Стабільна напруга необхідна для забезпечення нормальної роботи обладнання.
Технічні характеристики:
- номінальна потужність 10000 Вт;
- кількість ступенів стабілізації 16;
- вага 25.8 кг;
- розміри 190х345х445 мм;
- діапазон стабілізації 120-290 В;
- точність стабілізації 4%;
- швидкість регулювання менше 20мс;
- Ефективність навантаження 95%;
- режим транзит наявний;
- захисти: від підвищеної/пониженої напруги, перегріву, перенавантаження, КЗ;
- гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raymer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вага | 18.85 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 21 000 ₴






