ОписДжерело безперебійного живлення (ДБЖ) LPM-625VA (437Вт)
Джерело безперебійного живлення LPM-625VA застосовується для стабілізації напруги в мережі живлення електричним струмом побутової, офісної або промислової техніки. Пристрій здатний забезпечувати автономну роботу приладів (під час відключення електроенергії) від акумуляторної батареї протягом 10-15 хвилин. Час перемикання в автономний режим - 4-6 мс. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LPM-625VA (437Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей.
Основні переваги ДБЖ LPM-625VA (437Вт):
-
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 437 Вт.
-
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
-
Ємність акумулятора. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор, без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
-
Матеріал корпусу. Міцний корпус із ударостійкого пластику прослужить вам довго і витримає механічну дію.
-
Мінімальний час перемикання на АКБ. Максимально короткий час перемикання ДБЖ у режим живлення від батареї 2-6 мілісекунд та час забезпечення резервного живлення до 15 хвилин залежно від навантаження.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
- Комп'ютери, ноутбуки;
- Роутери;
- Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
- Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
- Системи сигналізації та відеоспостереження;
- Телекомунікації та фіскальні пристрої;
- Контрольно-вимірювальну апаратуру.
ДБЖ LPM-625VA - лінійно-інтерактивний пристрій з апроксимованою синусоїдою, який рекомендується під"єднувати до телевізійного або звукового обладнання (у тому числі пристрої охоронного відеоспостереження), кухонної або побутової техніки, а так само до освітлювальних приладів.
Споживана потужність - 625VA/437W. Пристрій витримує вхідну напругу в мережі у діапазоні 145-290V. Величина вихідної напруги - 220V±10%. Частотний діапазон - 50/60 Hz.
Тип підключення до мережі - євровилка. Для підключення електричних приладів, зовнішня сторона корпусу ДБЖ LPM-625VA обладнана двома євророзетками.
Із зовнішнього боку корпусу розташована світлова LCD індикація, яка показує в якому режимі працює прилад (від мережі або від акумулятора). Габаритні розміри - 308х85х139 мм. Вага - 4.5 кг. Матеріал виготовлення корпусу - метал. Колір корпусу - чорний.
Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ:
- Компактність;
- Простота підключення;
- Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно;
- Демократична вартість;
- Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення мають гарантію строком 12 місяців.
*Зовнішній вигляд, характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попередження. **Інформуємо, розміри можуть мати допустиме відхилення ± 2 % з кожного боку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 7 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 437 Вт |
| Максимальна потужність | 437 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Час зарядки | 10 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 13 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 2 528 ₴






