
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP 650VA-6PS (455Вт)
2 844 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4324
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
ОписДжерело безперебійного живлення (ДБЖ) LP 650VA-6PS (455Вт)
Лінійно-інтерактивне джерело резервного живлення з апроксимованою синусоїдою LP-650VA-6РS виконує функції стабілізації напруги в мережі живлення електричним струмом і захисту від перевантажень або коротких замикань побутової, офісної або промислової техніки. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення LP-650VA-6PS (455Вт) має наступні типи захисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей. Представлена модель UPS забезпечує автономну роботу приладів (під час відключення електроенергії) від акумуляторної батареї протягом 10-15 хвилин. Час перемикання в автономний режим - 4-6 мс.
Основні переваги ДБЖ LP-650VA-6PS (455Вт):
-
Потужність. Дозволяє забезпечити резервне живлення пристрою потужністю до 455 Вт.
-
Діапазон вхідної напруги. Широкий діапазон стабілізації напруги дозволяє убезпечити техніку від серйозних перепадів мережі.
-
Ємність акумулятора. Прилад попередньо містить вбудований акумулятор, без необхідності додаткової купівлі та обслуговування.
-
Велика кількість роз'ємів для підключення приладів. Модель ідеально підходить, якщо потрібно забезпечити безперебійне функціонування цілого набору пристроїв.
Даний ДБЖ здатний забезпечити безперебійним живленням:
- Комп'ютери, ноутбуки;
- Роутери;
- Невеликі сервери, робочі станції, мережеві пристрої;
- Пристрої RTV (телевізори, тюнери, колонки, проектори);
- Системи сигналізації та відеоспостереження;
- Телекомунікації та фіскальні пристрої;
- Контрольно-вимірювальну апаратуру.
ДБЖ LP-650VA-6РS коректно працює з телевізійним, звуковим обладнанням, пристроями охоронного відеоспостереження, кухонною або побутовою технікою, а так само з освітлювальними приладами. До пристрою можна одночасно під"єднати до 6 електроприладів (тип розетки - євро).
LP-650VA-6РS підєднується до мережі за допомогою стандартної євровилки. Пристрій працює в умовах вхідної напруги в мережі 162-295V. Величина вихідної напруги - 220V±10%. Частотний діапазон - 50/60 Hz.
Споживана потужність - 650VA/455W.
Матеріал виготовлення корпусу - високоякісний пластик. Колір корпусу - чорний. Із зовнішнього боку корпусу, крім вилки та розеток, розташована світлова LCD індикація, яка показує в якому режимі працює LP-650VA-6РS (від мережі або від акумулятора). Габаритні розміри - 335х240х145 мм. Вага - 5.1 кг.
Переваги лінійно-інтерактивних ДБЖ:
- Компактність;
- Простота підключення;
- Поєднання функцій побутового стабілізатора та джерела резервного живлення одночасно;
- Демократична вартість;
- Сучасний та ергономічний дизайн, що органічно виглядає в побуті.
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення мають гарантію строком 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 7500 мАг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 455 Вт |
| Максимальна потужність | 455 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Час зарядки | 10 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 13 хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
- Ціна: 2 844 ₴




