
ДБЖ LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) з правильною синусоїдою 24V
22 575 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22892
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-3000VA (2000Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 160-275 на вході і до 230±10% на виході.
Використовувати ДБЖ необхідно лише разом з акумуляторною батареєю, яка повинна відповідати технічним характеристикам пристрою.
3 кроки для підключення ДБЖ:
1. Підключити акумуляторну батарею, дотримуючись полярності;
2. Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 230В;
3. Дочекатися закінчення самодіагностики та включення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку включення та переривати самодіагностику!
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів
Як обрати ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення?
Перед тим як купити ДБЖ з правильною (чистою) синусоїдою необхідно врахувати такі технічні характеристики:
-
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти у технічній документації кожної з одиниць обладнання.
-
Пускова потужність – кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для підключення ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
-
Необхідний час для автономної роботи від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна підключити зовнішній акумулятор.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд
Харакетристики.
-Тип-лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою
-Серія-LPM
-Кількість фаз-1
-Потужність, VA/W-3000/2000
-Діапазон вхідної напруги, V-160-275
-Вихідна напруга, V-220±10%
-Частотний діапазон, Hz-50/60
-Час перемикання, мс-4-6
-Струм заряду від мережі, A-5-45
-Тип індикації-LCD
-Тип під'єднання навантаження до ДБЖ-клеми
-Тип під'єднання батареї до ДБЖ-клеми
-Функція стабілізації напруги AVR-є
-Захист:
від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей
-Робоча температура, °C-0 ~ +40
-Матеріал корпусу-метал
-Колір-чорний
-Довжина, мм-532
-Ширина, мм-287
-Висота, мм-250
-Гарантія, міс-24
-Вага, кг-20.745
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Настінний |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 532 мм |
| Ширина | 287 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 20.745 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 22 575 ₴






