
Стабілізатор напруги LPT-60кВа 3 фази (42000 Вт) LogicPoewr
83 753 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0006612
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Промислові об'єкти, сучасні житлові комплекси, великі громадські установи тощо, зазвичай обладнуються трифазними джерелами подавання живлення електричною енергією з напругою 380 В. Стабілізатор напруги LPT-60kVA (трифазний, сервопривідний) використовується для захисту від перепадів напруги, коротких замикань, імпульсних та інших струмових перешкод у мережах електроживлення такого типу.
Рівень напруги в загальній мережі подавання електричного струму для кожної з трьох фаз коливається в діапазоні 140 В ~ 260 В. Стабілізатор LPT-60kVA здатний утримувати рівень напруги для однієї фази в межах 220 В ± 2%. Вихідна напруга стабілізатора LPT-60kVA (обвідна) 380 В ± 2%.
Основні технічні характеристики стабілізатора напруги LPT-60kVA:
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда;
Потужність: 42000 W;
Робоча напруга: 280~430В
Вихідна напруга: 380 В ± 2%.
Частотний діапазон: 50/60 Гц ±1
Тип індикації: LCD-дисплей
Тип під'єднання до мережі: клемник.
Корпус моделі виготовлений із металевого сплаву, що гарантує внутрішньому наповненню стабілізатора надійний захист від різного роду механічних впливів Колір — темно-сірий. Тип встановлення — підлоговий.
Гарантія від виробника — 24 місяці.
Розмір без паковання: 64х54х109.6
Вага без упаковки: 186.5 кг
| колір | темно-сірий |
| вхідна напруга | 280-430 V |
| Вихідна напруга | 380V±2% |
| Тип | сервопривідний; підлоговий |
| Частотний діапазон | 50/60 Гц ±1 |
| Габарити | 64х54х109.6 |
| Термоконтроль | Є |
| Паковання | дерев'яний ящик |
| Вага НЕТТО, кг | 190 |
| Матеріал | Корпус: метал |
| Потужність | 42000 Вт |
| Робоча напруга | 280-430 V |
| Тип під'єднання до мережі | клеми |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда |
| Тип індикації | LCD дисплей |
| Функція стабілізації напруги AVR | Є |
| Кількість фаз | трифазний |
| Тип під'єднання споживача | клеми |
| Додатково | захист: від підвищеної/зниженої напруги; від перевантаження; від короткого замикання |
| Гарантія | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Мінімальна вхідна напруга | 280 В |
| Максимальна вхідна напруга | 430 В |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 42 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Повна потужність | 60 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 2 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип індикації | LCD дисплей |
- Ціна: 83 753 ₴










