
Стабілізатор напруги LPT-W-15000RD BLACK 10500 Вт LogicPower
13 274 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0006614
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Стабілізатор напруги релейного типу LPT-W-15000RD — пристрій, що забезпечує максимально стабільний рівень напруги, необхідний для живлення й коректної роботи електричних приладів.
Рівень напруги в загальній мережі подавання електричного струму коливається в діапазоні 140 В ~ 260 В, різкі перепади напруги, мережеві перевантаження та інші перешкоди неабияк знижують терміни роботи дорогої побутової, промислової та офісної техніки. Стабілізатор LPT-W-15000RD здатний утримувати рівень напруги в межах 220 В ± 10%.
Додатково, представлена модель виконує функції захисту електричної техніки від імпульсних перешкод і коротких замикань.
Основні технічні характеристики стабілізатора напруги LPT-W-15000RD:
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда;
Потужність: 10500 W;
Максимальний струм: 32А;
Частотний діапазон: 50/60 Гц ±1
Тип індикації: LCD
Тип під'єднання до мережі: клемник.
ККД: до 98%
Корпус моделі виготовлений із металевого сплаву, що гарантує внутрішньому наповненню стабілізатора надійний захист від різного роду механічних впливів Колір — чорний. Тип монтажу — настінне кріплення.
Гарантія від виробника — 24 місяці
Розмір без упаковки: 39.5х29.5х17.7
Вага без упаковки: 20.6
| колір | чорний |
| вхідна напруга | 220В±10% |
| Вихідна напруга | 220В±10% |
| Тип | релейний, настінний |
| Частотний діапазон | 50/60 Гц ±1 |
| Габарити | 39.5х29.5х17.7 |
| Термоконтроль | Є |
| Паковання | Індивідуальне паковання |
| Вага НЕТТО, кг | 20,6 |
| Матеріал | Корпус: метал |
| Потужність | 10500 Вт |
| Робоча напруга | 140 В ~ 260 В |
| Тип під'єднання до мережі | клемник |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда |
| Тип індикації | LCD |
| Функція стабілізації напруги AVR | Є |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Тип під'єднання споживача | клемник |
| Додатково | ККД до 98% Захисту: від підвищеної/заниженої напруги; від перевантаження; від короткого замикання |
| Гарантія | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| ККД, не менше | 98 % |
| Номінальна потужність | 10.5 кВт |
| Повна потужність | 15 кВА |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 13 274 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання










