Представлений пристрій — релейний стабілізатор напруги LPT-1500RD BLACK
(1050W), це прилад зі ступеневим типом нормалізації вихідної напруги. Його завдання — забезпечення максимально стабільного рівня напруги, що збільшує термін експлуатації різноманітної електротехніки.
LPT-1500RD BLACK (1050W), без труднощів впорається з мережевими навантаженнями й амплітудними стрибками напруги всередині електромережі. Завдяки зручності конструкції, прилад можна розташувати безпосередньо близько до техніки, для якої і призначений релейний стабілізатор напруги.
Основні властивості моделі стабілізатора струму:
• Робоча напруга: 140В ~ 260В
• Частотний діапазон: 50/60 Гц ±1
• Тип індикації: LCD
• Форма вихідної напруги: Правильна синусоїда
• Кількість розеток: 2
Пристрій виготовлений із металу,
, що є надійним захистом стабілізатора від різного роду механічного
впливу. Дотримуючись правил експлуатації, модель LPT-1500RD BLACK (1050W),
допоможе слугувати вашій техніці максимально довгий термін. Може використовуватися як у побуті, так і на виробництві.
Технічні характеристики:
| колір | чорний |
| вхідна напруга | 220В±10% |
| Вихідна напруга | 220В±10% |
| Тип | релейний, підлоговий |
| Частотний діапазон | 50/60 Гц ±1 |
| Габарити | 23,5*15,5*18,5 |
| Термоконтроль | Є |
| Паковання | Індивідуальне паковання |
| Сертифікат/стандарт | УкрСЕПРО |
| Вага НЕТТО, кг | 3.65 |
| Матеріал | Корпус: метал |
| Потужність | 1050 Вт |
| Робоча напруга | 140 В ~ 260 В |
| Час перемикання | до 10 мс |
| Тип під'єднання до мережі | Євровилка |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда |
| Тип індикації | LED |
| Функція стабілізації напруги AVR | Є |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Кількість у коробці | 4 |
| Тип під'єднання споживача | Євро-Розитка |
| Додатково | ККД до 98% Захисту: від підвищеної/заниженої напруги; від перевантаження; від короткого замикання |
| Гарантія | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| ККД, не менше | 98 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.65 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний час стабілізації | 10 |
| Номінальна потужність | 1050 |
- Ціна: 3 296 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання




