Необслуговувані акумулятори технології AGM. Герметизовані з абсорбованим електролітом.
Застосування: телекомунікація та зв'язок, джерела безперебійного живлення, охоронно-пожежна сигналізація, медична техніка, інші галузі, де потрібне гарантоване електроживлення.
Технічні дані:
Тип - свинцево-кислотні не обслуговувані;
Напруга - 12 В;
Ємність - 92 А * год;
Довжина - 346 мм;
Висота - 188 мм;
Товщина - 290 мм;
Вага - 29 кг .
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SW |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 92 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 346 мм |
| Высота | 188 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вес | 29 кг |
Информация для заказа
- Цена: 10 023 ₴




