
Стабилизатор напряжения однофазный, релейный, ЛС-2000В LorenzElectric
3 567 ₴
- Нет в наличии
- Код: ЛС-2000В
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Пристрій складається з трансформатора напруги, блоку стабілізації напруги, блоку комутації, блоку захистів, блоку індикації режимів роботи і контролера, після якого в компактному корпусі. Тороїдальний трансформатор з високим ККД сприяє максимальному енергозбереження.
32-бітний, високошвидкісний процесор миттєво і точно управляє пристроєм, виконує перемикання ступенів регулювання при переході напруги через нуль, аналізує режим роботи, відображає його на многоінформаціонном дисплеї.
Характеристики:
Потужність - 2000 Вт;
Діапазон вхідної напуги - 100-260 В;
Частота - 50/60 Гц;
Вихідна напруга - 220 В +/- 8%;
Затримка часу - 6 сек;
Захист від підвищеної напруги;
Захист від пониженої напруги;
Захист від перегрузки;
тепловий захист;
Захист від короткого замикання;
Габаритні розміри (ШхГхВ) 161x61x272 мм;
Вага - 4,2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 100 В |
| Максимальное входное напряжение | 260 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Полная мощность | 2 кВА |
| Минимальное время стабилизации | 6 мс |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Производитель | Lorenz electric |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 61 мм |
| Высота | 272 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Вес | 4.2 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 8 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип монтажа | Навесной |
- Цена: 3 567 ₴


