
Стабилизатор напряжения "Премиум" класса СНАН-500П, однофазный, сервоприводный, Елим Украина
2 032 ₴
- Нет в наличии
- Код: СНАН-500П
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Стабілізатор напруги автоматичний навісний (СНАН-500П) призначений для захисту автоматики котлів опалення або малопотужних приладів.
Основні переваги:
- форма вихідної напруги повторює форму напруги на вході;
- високий ККД;
- високоефективний захист від перевищення або зниження вхідної напруги;
- широкий діапазон регулювання (150 - 250 В).
Характеристики СНАН-500П:
- Тип - сервопривідний;
- Потужність - 500 ВА;
(макс. навантаження при напрузі в мережі 150 В – 300 Вт); - Виконання - переносний;
- Захист стабілізатора - запобіжник на передній панелі;
- Підключення - розетки (3 шт.)
- Діапазон вхідного навантаження 150 V... 250 V;
- Вихідна напруга - 220 В ±3%;
- Форма вихідної напруги - чиста синусоїда;
- Коефіцієнт гармонік - немає додаткових викривлень;
- Захист: вбудований, від перегріву;
- вбудований захист від перенапруги - 246 V ±4 V;
- Захист від пониженої напруги - 184 V ±4 V;
- Швидкість спрацювання - менше 1 секунди;
- Частота мережі - 50/60 Гц;
- ККД - 98% при 220 В в мережі;
- Рабоча температура - -5…+40° С;
- Вага - 4,0 кг;
- Размір - 175х190х140 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Минимальное входное напряжение | 150 В |
| Максимальное входное напряжение | 250 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| КПД, не менее | 98 % |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 0.5 кВА |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вес | 4 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность измерения +/- | 3 % |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Елім Україна |
| Страна производитель | Україна |
| Тип монтажа | На підлогу/переносний |
| Тип стабилизатора | Сервопривідний |
Информация для заказа
- Цена: 2 032 ₴

