
Обмежувач перенапруги ОПН (4S) 380В; In:30kA Новатек Електро
2 096 ₴
- В наличии
- Код: ОПН (4S) 380В; In:30kA
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Обмежувачі імпульсних перенапруг ОНП-М призначені для захисту внутрішніх розподільних кіл житлових і громадських будівель від грозових і комутаційних перенапруг. Обмежувачі призначені для експлуатації в однофазних або трифазних електричних мережах змінного струму напругою до 400 В частотою 50 Гц.
Обмежувачі виконують функції обмеження перенапруг і відведення імпульсних струмів.
Основна область застосування обмежувачів: пристрої ввідно – розподільні, щити обліково – розподільні житлових і громадських будівель, групові квартирні і поверхові щитки.
Варіанти модифікацій:
1) OPN-M (4S) 10kA – Обмежувач перенапруги 4 модуля 380В; In: 10kA
2) OPN-M (4S) 30kA – Обмежувач перенапруги 4 модуля 380В; In: 30kA
Складаються з підстави і змінних модулів з сигнальним індикатором:
– зелений: нормальний робочий стан;
– помаранчевий: потрібна заміна касети.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Длина | 68 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Высота | 79 мм |
| Вес | 150 г |
| Время срабатывания | 25 нс |
| Пользовательские характеристики | |
| Форм-фактор | Корпус для крепления на DIN-рейку |
- Цена: 2 096 ₴

