
ОДНОФАЗНИЙ ЦИФРОВИЙ ІНДИКАТОР НАПРУГИ РН-11 Новатек Електро
774 ₴
- В наличии
- Код: РН-11
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення пристрою
РН-11 призначений для вимірювання та індикації діючого значення напруги однофазної мережі. Вимірюється напруга, що подається на клеми L, N виробу одночасно є напругою живлення.
Індикатор допомагає людині швидко і наочно оцінити напругу мережі.
Монтаж:
Монтується виріб на Дін-рейці 35 мм.
Даними пристроями користуються співробітники промислових підприємств, різних організацій, що спеціалізуються на виробництві теплової та електричної енергії, співробітники заводів машинобудування, радіотехніки. Також значущою функцією є експлуатація даних механізмів в фізичних лабораторіях в якості вимірювальних інструментів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Напряжение | 230 В |
| Длина | 59.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Высота | 90 мм |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
Информация для заказа
- Цена: 774 ₴
- Способ упаковки: Заводська упаковка

