
ПЕРЕТВОРЮВАЧ ІНТЕРФЕЙСІВ ЕТ- 485-24 Новатек Електро
8 085 ₴
- В наличии
- Код: ЕТ-485-24
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прошивка для ЕT-485 – скачати прошивку
ЕТ-485-24 є мікропроцесорним пристроєм, який призначеним для обміну даними через мережу Ethernet 10BASE-T і 100BASE-T з обладнанням, оснащеним інтерфейсом RS-485 і утворюючим мережу Modbus.
Прилад забезпечує функції Modbus-сервера для підключень Modbus-клієнтів по мережі Ethernet. Прилад перенаправляє Modbus-запити від клієнтів на пристрої в мережі Modbus і повертає клієнтам відповіді від пристроїв.
В ЕТ-485-24 передбачені:
- гнучка адресація в мережі Ethernet (перевизначення MAC-адреси, статична або динамічна IP-адреса);
- захист доступу через мережу Ethernet (пароль режиму налаштування, фільтр IP-адреси для налаштування або для підключення до мережі Modbus);
- різні режими обміну по мережі Modbus RTU або ASCII, з перевіркою парності на чет, нечет і без перевірки, широкий діапазон швидкостей передачі, налаштовувана затримка).
Додаткові характеристики:
- Тип: Перетворювач інтерфейсів
- Тип перетворення: Modbus TCP-Modbus RTU
- Підтримувані протоколи мережі Ethernet ARP, IP, TCP, Modbus TCP, HTTP
- Номінальна напруга живлення змінного струму, В 230
- Габаритні розміри, мм 95 х 52 х 67
- Маса, кг, не більше 0,200
Гарантія: 10 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Минимальная рабочая температура | -35 °С |
| Максимальная рабочая температура | 55 °С |
| Длина | 64.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Высота | 106.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Білий |
| Питание | 7-24/230 |
| Материал | Самозатухаючий пластик |
| Тип | Перетворювач інтерфейсів |
| Основные | |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Гарантийный срок | 60 міс |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.75 кг |
Информация для заказа
- Цена: 8 085 ₴
- Способ упаковки: Заводська упаковка


