
Модуль ввода-вывода одноканальный ОВ-216, Modbus (выходной сигнал - 0-10В, 4-20 мА)
4 333 ₴
- В наличии
- Код: OB-216
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
OB-216 може бути використаний як:
– віддалений вимірювач постійної напруги (0 – 10 В);
– віддалений вимірювач постійного струму (0 – 20 мА);
– віддалений вимірювач температури з можливістю підключення датчиків NTC (10KB), PTC 1000, PT 1000 або цифрового датчика температури D18B20, DHT21, DHT22, AM2301;
– лічильник імпульсів зі збереженням результату в пам’яті;
– відстеження стану (замкнуто / розімкнуте) контакту на вході типу «сухий контакт».
OB-216 забезпечує:
– управління навантаженням по вихідній аналоговому сигналу (0 – 10 В, 0 – 20 мА), в залежності від отримуваного вхідного сигналу з підключеного датчика.
Інтерфейси RS-485 або USB забезпечують управління приєднаними приладами і зчитування показань датчиків по протоколу ModBus.
Варіанти використання:
- Управління частотним перетворювачем (4-20мА) по датчику температури.
- Управління триходовим вентилем (0-10) по датчику температури.
- Перетворення сигналу 0-10 В в 4-20 мА і навпаки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Модуль |
| Минимальная рабочая температура | -35 °С |
| Максимальная рабочая температура | 55 °С |
| Длина | 64 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 12-24 |
- Цена: 4 333 ₴
- Способ упаковки: Заводська упаковка

