
КОНТРОЛЕР НАСОСНОЇ СТАНЦІЇ МСК-108 Новатек Електро
2 256 ₴
- В наличии
- Код: МСК-108
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
Контролер насосної станції МСК-108 призначений для створення систем автоматизації технологічних процесів, пов’язаних з контролем і підтримкою заданого рівня рідких речовин в різного роду резервуарах шляхом управління електродвигуном (електродвигунами) одного або двох насосів.
Підтримує заданий рівня рідких речовин забезпечується управлінням:
– При однофазному двигуні потужністю до 1 кВт – вбудованим реле насоса;
– При трифазному двигуні або при однофазному двигуні потужністю понад 1 кВт – управлінням котушкою магнітного пускача (контактора).
МСК-108 забезпечує управління електродвигуном (електродвигунами) одного або двох насосів в автоматичному режимі по одному з вбудованих в пристрій алгоритмів.
МСК-108 забезпечує роботу з різними по електропровідності рідинами – водопровідної або забрудненою водою, молоком і харчовими продуктами (слабокислотні, лужними і ін.)
Основнi характеристики
- Номінальний режим роботи: Тривалий
- Робота з двома насосами: Так
- Режим роботи: Наповнення / дренаж
- Захист від сухого ходу: Так
- Тип датчика: Кондуктометричний/тиску
- Датчики: не входять в комплект
- Габаритні розміри: три модуля S
- Маса, не більше, кг 0,2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Способ монтажа | Горизонтальный/вертикальный |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 69 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | самозатухаючий пластик |
- Цена: 2 256 ₴


