
КОНТРОЛЕР КЕРУВАННЯ ТЕМПЕРАТУРНИМИ ПРИЛАДАМИ МСК-102-20 Новатек Електро
1 401 ₴
- В наличии
- Код: МСК-102-20
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок управління середньо- і низькотемпературними холодильними машинами з автоматичною відморозкою МСК-102-20 призначений для управління морозильними камерами, холодильними прилавками, моноблоками та іншим холодильним торговельним і промисловим обладнанням.
МСК-102-20 забезпечує:
- управління компресором для підтримки заданої температури морозильної камери;
- контроль температури морозильної камери і випарника;
- автоматичне розморожування електронагрівачем або гарячою парою;
- захисне відключення компресора при неприпустимих параметрах електричної мережі (контролюється діюче значення напруги) і подальше автоматичне включення після відновлення параметрів напруги через час, заданий користувачем.
Пристрій поставляється з заводськими установками, зазначеними у технічній документації. Завод-виробник, за погодженням з Споживачем, може поставити програматор заводських установок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Срок службы | 10 лет |
| Степень защиты IP | 65 |
| Технические характеристики | |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 24 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный ток коммутации | 16 А |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Минимальная регулируемая температура | -45 град. |
| Максимальная регулируемая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 мм |
| Высота | 34 мм |
| Ширина | 77 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 401 ₴


