
ТЕРМОРЕГУЛЯТОР ТР-12 в РОЗЕТКУ Новатек Електро
1 051 ₴
- В наличии
- Код: TР-12
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТР-12 використовують для керування нагрівальним (охолоджувальним) пристроєм, підтримуючи задану користувачем температуру. Вимірює температуру зовнішній цифровий датчик, який може бути розташований в нижній або верхній частині корпусу.
ТР-12 має функції реле напруги, захищаючи навантаження від неприпустимих рівнів напруги, а також витримкою заданого користувачем часу АПВ перед включенням навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Коммутационная износостойкость | 100000 циклов |
| Масса | 160 г |
| Срок службы | 10 лет |
| Степень защиты IP | 30 |
| Технические характеристики | |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный ток коммутации | 16 А |
| Минимальная регулируемая температура | -10 град. |
| Максимальная регулируемая температура | 90 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 61 мм |
| Высота | 122 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип монтажа | Вилка-розетка |
| Температурный гистерезис | 30 |
Информация для заказа
- Цена: 1 051 ₴
- Способ упаковки: заводська упаковка

