
Цифрове температурне реле ТР-101 Новатек Електро
4 793 ₴
- В наличии
- Код: TР-101
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цифрове температурне реле ТР-101 призначене для вимірювання та контролю температури пристрою за допомогою чотирьох незалежних датчиків, що підключаються по дво- або трехпроводній схемі, з подальшим відображенням температури на дисплеї.
Пристрій може бути використане в різних галузях промисловості, комунального та сільського господарства.
Прилад дозволяє здійснювати наступні функції:
- вимір температури по чотирьох незалежних каналах за допомогою стандартних датчиків;
- регулювання температури за пропорційно-інтегрально-диференціального (ПІД) закону, з вихідним ключовим елементом (реле);
- двопозиційне регулювання температури;
- відображення поточного вимірюваного значення температури на вбудованому світлодіодному цифровому індикаторі;
- передачу комп’ютеру значення виміряних температур контрольованих датчиків по стандартному протоколу Modbus RTU;
- визначення обриву або замикання ліній підключених датчиків;
- цифрову фільтрацію і корекцію вимірюваної температури;
- програмування кнопками на лицьовій панелі і через ПК;
- збереження налаштувань при відключенні живлення;
- захист налаштувань від несанкціонованих змін.
ТР-101 має універсальне живлення і може використовувати будь-яку напругу від 24 до 260В, незалежно від полярності.
Программное обеспечение
Панель управления ТР-101 – скачать программу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Коммутационная износостойкость | 100000 циклов |
| Масса | 370 г |
| Срок службы | 15 лет |
| Степень защиты IP | 30 |
| Технические характеристики | |
| Количество каналов | 4 |
| Максимальный ток коммутации | 10 А |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Минимальная регулируемая температура | -50 град. |
| Максимальная регулируемая температура | 200 град. |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 63 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 139 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 793 ₴
- Способ упаковки: заводська упаковка


