
Цифрове температурне реле ТР-100 Новатек Електро
5 453 ₴
- В наличии
- Код: TР-100
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ТР-100 призначене для вимірювання та контролю температури пристрою за допомогою чотирьох датчиків PT100, що підключаються по двох – або трехпроводній схемі, з подальшим відображенням температури на дисплеї і видачею сигналів тривоги при виході яких або параметрів за встановлені межі.
Може застосовуватися для захисту:
- двигунів і генераторів;
- трифазних сухих трансформаторів з додатковим контролем температури серцевини або навколишнього середовища.
ТР-100 має універсальне живлення і може використовувати будь-яку напругу від 24 до 255 В, незалежно від полярності.
В якості датчиків температури ТР-100 може використовувати такі типи:
- PT100 – платиновий датчик з номінальним опором 100 Ом, при 0 ° С;
- PT1000 – платиновий датчик з номінальним опором 1000 Ом, при 0 ° С;
- KTY83 – кремнієвий датчик з номінальним опором 1000 Ом, при 25 ° С;
- KTY84 – кремнієвий датчик з номінальним опором 1000 Ом, при 100 ° С;
- PTC (1, 3, 6 послідовне включення) холодний опір датчика 20-250 Ом.
Программное обеспечение
Цифровое температурное реле ТР-100 – скачать программу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Страна производитель | Украина |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Коммутационная износостойкость | 100000 циклов |
| Масса | 370 г |
| Срок службы | 15 лет |
| Степень защиты IP | 30 |
| Технические характеристики | |
| Количество каналов | 4 |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Потребляемая мощность | 4 Вт |
| Минимальная регулируемая температура | -40 град. |
| Максимальная регулируемая температура | 240 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 63 мм |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 139 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 453 ₴
- Способ упаковки: заводська упаковка


