
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ТАЙМЕР TK-415 Новатек Електро
4 283 ₴
- В наличии
- Код: ТК-415М
+380680707047
- +380 (68) 070-70-47Володимир
- +380 (97) 049-60-19Роксолана
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Послідовно-комбінаційний таймер ТК-415 є мікропроцесорним програмованим пристроєм і призначений для комутації в попередньо задані моменти часу 15 навантажень по черзі (послідовний режим) або в певних комбінаціях (комбінаційний режим).
Відмінні особливості ТК-415:
- мікропроцесорне керування;
- просте перемикання між послідовним і комбінаційним таймером;
- 7-сегментна індикація;
- каскадне вмикання декількох пристроїв для розширення сумарного числа каналів;
- можливість збереження стану пристрою після відключення живлення і продовження роботи програми з моменту аварії;
- входи для управління стартом і паузою таймера;
- швидке скидання всіх налаштувань;
- копіювання налаштувань;
- програма може бути виконана тільки один раз або циклічно повторюватися;
- можливість підключення до ПК через інтерфейс RS-232.
Програмне забезпечення: тут
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Новатек Электро |
| Принцип работы | Электронный |
| Форм-фактор | Корпус для крепления на DIN-рейку |
| Наличие монитора | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Мощность | 8 Вт |
| Максимальная рабочая температура | 55 °С |
| Длина | 56.8 мм |
| Ширина | 156.2 мм |
| Высота | 90 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 85-270 |
| Минимальная рабочая температура | 25 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 4 283 ₴
- Способ упаковки: Заводська упаковка

